Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  T.C.M.B. Döviz Kurları
1 Dolar ( $ ) : 3,8062 TL
1 Euro ( € ) : 4,6750 TL
1 Pound ( £ ) : 5,2945 TL

  Fiyat Listesi

  Gerekli Bilgiler

  Fırsat Ürünü
5188117511
Faber-Castell Albrecht Dürer Aquarell Boya Kalemi 120 Renk

Fiyatı : 576,61 TL KDV Dahil

 
          
  Satış Sözleşmesi


asilkirtasiye.com dan 18 yaşından küçükler alışveriş yapamazlar.


 


asilkirtasiye.com dan kredi kartı, Mail Order, Banka Havalesi ve PTT Posta Çeki ile alışveriş yapılabilir. Bunların dışındaki ödeme teklifleri kabul edilmez. Banka havalesi ve PTT Posta Çeki ile ödemeyi seçen üyelerimizin ödemelerini üç işgünü içinde yapmazlar ise siparişleri iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı siparişin verilme anı değil, ödemenin hesaplarımıza aktarıldığı an itibariyle başlar.


 


Siparişler ilgili kanun hükümlerince irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edilir.


 


Dizgi ve sistem hatalarından dolayı oluşabilecek fiyat yanlışlıklarından asilkirtasiye.com sorumlu değildir.


 


Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma, grev, lokavt, üretim tesislerinde önemli mahiyette arıza vb.) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (ON) gün süreyle devam ederse, taraflardan birinin tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.


 


asilkirtasiye.com un satışa sunduğu ürünlerin stok durumları her gün güncellense de sipariş verilen bazı ürünlerin temininde imkansızlıklar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda da size telefon ya da e-mail yolu ile mutlaka bilgi verilir. Ürüne ilişkin herhangi bir ödeme yapmışsanız bu bedel en kısa sürede kişisel banka hesabınıza iade edilir.


 


Tahsilatı yapılmış ürünlerin teslimatı UPS Kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderilir.


Kargo ücretine itiraz nedeniyle iptal edilen siparişlerin iadesi, kargo ücreti tutarı düşüldükten sonra kesintili olarak yapılır.

 


Siparişlerinizin alışveriş esnasında size bildirilen süre içinde teslimatı yapılmaması durumunda e-mail ya da telefon aracılığı ile bize bilgi verebilirsiniz. Kargo takibi müşterilerimiz ya da tarafımızdan takip edilebilir. Sipariş edilen ürünler adrese ve ilgili kişiye teslim edildiğinde kargo firması görevini layıkı ile yapmış sayılır. Bu yüzden kargoyu teslim alırken hasarlı olduğu belirlenen paketler için mutlaka hasar tesbit tutanağı tanzim ettirilmeli ve teslim alınmamalıdır. Daha sonra bu tutanak 0216 469 34 38 numaralı telefonumuza fakslanmalıdır. Tutanak asilkirtasiye.com ilgililerinin eline geçtiği an siparişin yeniden teslimatı için gerekenler yapılacaktır.


 


Ürün iadesi ile ilgili olarak 4077 Sayılı Tüketici Yasasına ilişkin hükümler geçerlidir.


Kullanıcı, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Asil Kırtasiye Sanal Mağazası na yukarıda belirtilen faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya Kulllanıcı ya teslim edilen ürünün Asil Kırtasiye Sanal Mağazasına gönderildigine ilişkin kargo teslim tutanağı örnegi ile fatura aslının iadesi zorunludur.


Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli Kullanıcı ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise veya iade faturası kesilmez ise K.D.V. ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli Kullanıcı tarafından karşılanır.


Niteliği itibarı ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Her türlü üründe cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Ayrıca satın alınan ürüne herhangi bir zarar gelmemesi ve ürünün tekrar satılabilecek durumda olması gerekir. Kullanıcı, ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.


Ayrıca, Kullanıcı nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.


Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün satılabilirlik özelliklerini bozmadan fatura tarihinden itibaren 7 (YEDİ) gün içinde sebep göstererek bize iade edebilirsiniz.


 


asilkirtasiye.com dan alışveriş yapan herkes yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır. 

  Alışveriş Sepetiniz
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Fırsat Ürünü
5188117536
Faber-Castell Albrecht Dürer Aquarell Boya Kalemi 36 Renk

Fiyatı : 173,39 TL KDV Dahil

  Güncel Haberler

  Popüler Ürünler
Faber-Castell Karlbox Limited Edition Sanat Grafik Set
Fiyatı : 11.687,53 EUR KDV Dahil
Faber-Castell Karlbox Limited Edition Sanat Grafik Set
Faber-Castell Albrecht Dürer Aquarell Boya Kalemi Ahşap Kutu 120 Renk
Fiyatı : 797,58 TL KDV Dahil
Faber-Castell Albrecht Dürer Aquarell Boya Kalemi Ahşap Kutu 120 Renk
Faber-Castell Albrecht Dürer Aquarell Boya Kalemi 60 Renk
Fiyatı : 291,65 TL KDV Dahil
Faber-Castell Albrecht Dürer Aquarell Boya Kalemi 60 Renk
Faber-Castell Albrecht Dürer Aquarell Boya Kalemi 36 Renk
Fiyatı : 173,39 TL KDV Dahil
Faber-Castell Albrecht Dürer Aquarell Boya Kalemi 36 Renk
Faber-Castell Albrecht Dürer Aquarell Boya Kalemi 120 Renk
Fiyatı : 576,61 TL KDV Dahil
Faber-Castell Albrecht Dürer Aquarell Boya Kalemi 120 Renk

  Anket
İnternet Üzerinde alışveriş yaptığınız sitede en çok neye dikkat edersiniz ?
Sitenin Güvenilirliğine
Ürün Çeşitliliğine
Ürünlerin Hızlı Gönderilmesine
Fiyatların Ucuz Olmasına
Sahte Ürünlere Yer Verilmemesine

Company : ASİL KIRTASİYE
End Date : 30.01.2018
URL : https://www.asilkirtasiye.com/
Telephone : 0216 469 34 05 - 469 34 23 Whatsapp Destek : 0553 963 71 60 Fax : 0216 469 34 38
Email Contact : info@asilkirtasiye.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.